Šioje svetainėje naudojami techniniai ar būtinieji slapukai (angl. cookies), leidžiantys laisvai apsilankyti ir naršyti svetainėje bei naudotis siūlomomis funkcijomis, įskaitant kontaktinės formos naudojimą, jie taip pat reikalingi jūsų užklausoms atlikti. Spausdami “Gerai”, jūs sutinkate, kad susipažinote su informacija apie slapukus ir jų naudojimo paskirtį.

Ar TSC atlieka garantinį remontą kitose šalyse pirktiems telefonams?

Beveik visų gamintojų telefonai yra suskirstyti į regionus, suteikiant įrenginiui unikalų serijinį numerį (IMEI kodą). Paprastai garantinis aptarnavimas atliekamas visiems įrenginiams, pirktiems Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse.

Kaip įkrauti naują bateriją?

Beveik visi gamintojai naudoja ličio jonų ir ličio polimerų baterijas, kurios neturi „atminties efekto“. Taigi nėra svarbu atlikti pilną baterijos iškrovimą ir pakrovimą. Šie veiksmai neturi įtakos baterijos veikimui.

Ką reikia pateikti paliekant garantinį mobilųjį įrenginį remontui?

Norėdami palikti įrenginį garantiniam remontui, reikia pateikti pirkinio čekį arba įsigijimą įrodančius dokumentus. Jeigu problema yra su krovimu, trumpa budėjimo trukme ar priedais, tuomet reikia pristatyti įkroviklį, laisvų rankų įrangą ar duomenų kabelį.

Kodėl reikia keisti įskilusį įrenginio ekraną, nors jis neturi jokios įtakos telefono veikimui, o gedimas nesusijęs su įskilusiu ekranu?

Dėl technologinių ypatumų daugelis įrenginių yra su klijuojamais ekranais. Ardant įrenginį, įskilęs ar sudužęs ekranas gali būti pažeistas nepataisomai, o po įrenginio remonto pažeisto ekrano negalima įstatyti techniškai.

Kodėl remontuojant mobilųjį įrenginį prarandami buvę jame duomenys?

Norint atlikti gedimo diagnostiką, būtina atkurti gamyklinius parametrus ir pašalinti trečiųjų šalių programas, kad jos neturėtų šalutinio poveikio. Taip pat gamintojas reikalauja atnaujinti programinę įrangą jos veikimo pagerinimui. Prieš paliekant įrangą remontui, būtina išsaugoti svarbią informaciją, nes ji gali būti prarasta. Šią paslaugą galite užsakyti prieš paliekant savo mobilųjį įrenginį. Duomenų išsaugojimas – mokama paslauga.

Kodėl paliekant remontui iPhone telefoną reikia išjungti „Find My iPhone“ paslaugą?

Tai gamintojo saugos reikalavimas, taip patikrinama ar telefoną paliekantis asmuo yra tikrasis jo savininkas. Serviso centras šios funkcijos išjungti negali, todėl visada paliekant telefoną ši funkcija turi būti išjungiama. Jei dėl telefono gedimo šios funkcijos išjungti neįmanoma, tada tai reikia atlikti svetainėje: www.icloud.com.
FMI išjungimo instrukcija

Jei įrenginio gedimas neleidžia ištrinti asmeninių duomenų, ar galiu būti tikras, kad asmeniniai duomenys nebus paviešinti ar kitokiu būdu išplatinti?

Serviso centras griežtai laikosi asmens duomenų apsaugos įstatymo bei etikos standartų, todėl jūsų asmens duomenys visada liks saugūs.

Jei telefono nenoriu remontuoti ar galite išsaugoti duomenis kitoje duomenų laikmenoje?

Taip, duomenis galima nukopijuoti į kitą įrenginį ar atmintinę. Kontaktiniai duomenys taip pat gali būti atspausdinti.

Ar remontuojant telefonus naudojamos originalios atsarginės detalės?

Mes, kaip gamintojų autorizuotas serviso centras, naudojame tik gamintojų originalias detales.

Ar galite „atrišti“ telefoną, kad būtų galima naudoti ir kitų operatorių korteles?