Šioje svetainėje naudojami techniniai ar būtinieji slapukai (angl. cookies), leidžiantys laisvai apsilankyti ir naršyti svetainėje bei naudotis siūlomomis funkcijomis, įskaitant kontaktinės formos naudojimą, jie taip pat reikalingi jūsų užklausoms atlikti. Spausdami “Gerai”, jūs sutinkate, kad susipažinote su informacija apie slapukus ir jų naudojimo paskirtį.

Telekomunikacijų serviso centras TSC - Lietuva

Adresas
Šeimyniškių 5A, Vilnius, LT09312, Lietuva

Telefonas
+370 521 95 332

El.paštas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jei turite klausimų dėl Privatumo politikos arba vykdomo asmens duomenų tvarkymo, prašytume kreiptis mūsų duomenų apsaugos specialistą info@ltsc.lt.

Jei vartotojas gauna prekes ar paslaugas, kurios neatitinka sutarties sąlygų, jis turi teisę pareikšti pretenziją TSC telekomunikacijų serviso centrui . Bet koks ginčas, kuris gali kilti tarp TSC ir kliento, pirmiausia turi būti sprendžiamas derybomis. Jei ginčas neišsprendžiamas derybų keliu, klientas turi teisę pateikti pretenziją raštu TSC centrui. TSC turi atsakyti į rašytinę pretenziją per 14 dienų nuo jos gavimo. Jei susitarimas nepasiekiamas, klientas turi teisę imtis tolesnių veiksmų pagal Lietuvos Respublikos vartotojų teisių gynimo įstatymą ir kitus vartotojų teises ginančius teisės aktus. Daugiau informacijos galite rasti   http://www.vvtat.lt/ . Asmens duomenų apsaugos klausimais glite kreipkitės į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją www.ada.lt.

Susisiekite su mumis