Paskelbta: 2023-12-14

Kodėl naudingiau remontuoti seną prietaisą?

Kai senas telefonas ar patikimas nešiojamasis kompiuteris nustoja veikti taip, kaip turėtų, dažnai pirmiausia susimąstome, kad laikas įsigyti naują. Tačiau tai ne visada bus geriausias variantas. Apie tai, kodėl elektronikos prietaisų remontas gali būti protingiausias sprendimas, sužinokite straipsnyje!

Kodėl geriau taisyti elektronikos prietaisus, o ne pirkti naujus

  • Mažesnis poveikis aplinkai. Elektronikos prietaisus sudaro daug skirtingų dalių: plastikinis korpusas, metalinės plokštės ir LCD, LED arba OLED ekranas. Šie prietaisai ne visada gaminami pačiu ekologiškiausiu būdu. Pasirinkdami taisyti sugedusį prietaisą, užuot jį iš karto pakeitę nauju, padedate mažinti paklausą. Tai mažina pramonės išmetamųjų CO2 kiekį. 

  • Pinigų taupymas. Brangius elektronikos prietaisus visada naudingiau remontuoti nei pirkti visiškai naujus. Remontas taip pat pratęsia prietaiso veikimo laiką, nes susidėvėjusios dalys pakeičiamos naujomis. 

  • Didesnė tikimybė, kad Jūsų informacija ir duomenys bus išsaugoti. Telefone ir kompiuteryje saugoma daug informacijos: dokumentai, nuotraukos, ekrano nuotraukos, vaizdo įrašai ir kiti duomenys. Prietaisui sugedus, Jūs negalėsite perkelti visų duomenų į naują modelį. O nusprendę suremontuoti seną prietaisą, šią informaciją galima išsaugoti, taip pat ir visus asmeninius nustatymus, programėles ir kitus duomenis.

  • Nekuriamos naujos elektronikos atliekos. Nuolat didėjantis atliekų kiekis yra didelė pasaulinė problema. Ar Jūs visada išmetate seną, sugedusį elektronikos prietaisą į tam skirtą konteinerį ar metate į bendrą atliekų konteinerį? Suremontavę seną prietaisą, Jūs nesukuriate papildomų atliekų, be to, TSC įgaliotasis techninės priežiūros centras pasirūpins, kad remonto metu susidariusios elektronikos atliekos būtų tinkamai sunaikintos pagal vietos reikalavimus ir neteršiant aplinkos. 

  • Jūs remiate vietos verslininkus. Kreipdamiesi į techninės priežiūros centrą, kur profesionalus meistras sutaiso sugedusį prietaisą, Jūs remiate vietos verslą, kuris prisideda prie šalies ekonomikos plėtros. 

Kodėl reikia atlikti sugedusio prietaiso diagnostiką?

Sugedus telefonui arba kompiuteriui, mes dažnai automatiškai manome, kad jo negalima suremontuoti arba tai bus per brangu. Vis dėlto protingiausia techninės priežiūros centre atlikti prietaiso diagnostiką. Svarbu nepamiršti, kad techninės priežiūros centruose dirba patyrę ir profesionalūs specialistai, kurie turi žinių ir patirties, kad galėtų nustatyti ir pašalinti gedimus. Gedimą, kuris Jums gali atrodyti neištaisomas, meistras gali suremontuoti per kelias valandas ir prietaisu vėl bus galima naudotis. 

Įgaliotieji techninės priežiūros centrai taip pat naudojasi gamintojų diagnostikos programomis ir įranga, kurios padeda tiksliai nustatyti problemos šaltinį, o kartu patikrinti ir kitas funkcijas. Diagnostikos metu specialistai gali aptikti ir kitų veikimo sutrikimų, pavyzdžiui, susijusių su programine įranga. Galbūt net nepastebėjote, kad Jūsų įrenginyje yra ir kitų problemų, o specialistas jas sugebės nustatyti diagnostikos metu. 

Kam patikėti elektronikos remontą

Rinkitės patikimą techninės priežiūros centrą, kuriame dirba profesionalūs specialistai ir naudoja originalias gamintojų dalis. TSC įgaliotasis techninės priežiūros centras nustatys problemos priežastį ir įvertins remonto išlaidas. O remonto darbus atliks gamintojų išmokyti specialistai, žinantys darbo specifiką ir užtikrinantys, kad suremontuotas prietaisas tinkamai veiks.